Для відкриття власного бізнесу потрібно докласти чимало зусиль.

Але ось, коли все вже практично готове: інтер’єр приміщення відповідає очікуванням, обладнання на місці, товар розкладений по поличках, і персонал готуватися до першого робочого дня – залишається один маленький штрих.

Як уявити своє «дітище» і залучити потенційних покупців?

Багато бізнесменів стоять перед вибором: замовити постійну рекламу або ж зробити якісну презентацію магазина за допомогою агентства з організації свят та урочистих заходів? Насправді це абсолютно два різних види реклами. Так, вивіска або штендер будуть постійно стояти на одному місці і можливо, хтось зверне на нього увагу. Але ось є одна невелика заковика в тому, що люди настільки зайняті своїми проблемами і думками, що навряд чи звернуть увагу на сто першу вивіску в своєму районі.

Зовсім інша справа, коли звучить гучна і позитивна музика, підходять до кожної людини великі ростові ляльки у вигляді знаменитих мультяшних героїв, фотографуються з людьми, дарують кульку і пропонують щось купити. Ось тут буде дуже складно пройти повз і не заглянути в новий магазин або офіс з такою яскравою презентацією, напевно, там точно щось цікаве?

Найголовніше це звернутися за допомогою до професіоналів, які відкрили не один торговий центр і точно знають, що потрібно робити. Агентство з організації свят та урочистих заходів «MaxSmile» може організувати будь-яке відкриття під ключ. Провідні і діджей, надувні кулі, декор приміщення і фасаду, великі ростові ляльки, красивий і смачний фуршет. Все це в комплексі окупитися ще в перший день. Зробіть правильний вибір і заявіть про свій бізнес.