• Оренда

  Оренда реквізиту – це дуже розумне рішення. Адже багато речей, які ви використовуєте в день весілля, не знадобляться вам після нього. Саме тому витрачати на них зайві кошти просто невигідно.

 • Реквізит з фетру

  Це одна з найякісніших різновидів повсті. У його виробництві використовується підшерсток кроликів, кіз або інших тварин. Він дуже приємний по тактильним відчуттям. Він м’який, теплий ворсистий ….

 • Реквізит з БИФЛЕКС

  Тканина, яка здатна розтягуватися в різні боки. Вона неймовірно яскрава, барвиста і святкова. Ніхто не зможе залишитися байдужим після використання реквізиту з цього матеріалу. Реквізит з біфлекс багатофункціональний і незамінний. Його використання дозволяє проводити безліч різних активних ігор з дітьми, він є важливим елементом в роботі провідних свят і аніматорів.

 • Реквізит з Болонья

  Міцний, легкий і стійкий матеріал. За ним легко доглядати і складно пошкодити. Саме через ці його достоїнств, реквізит з болоньи користується величезною популярністю у аніматорів і організаторів свят, а дітки залишаються в захваті від різноманітності ігор, яскравості кольорів і різноманітності варіантів розваг, в яких використовується цей матеріал.

 • Реквізит "Стрічки"

  Яскраві і барвисті стрічки різних фактур і кольорів можуть використовуватися, як реквізит для будь-якого торжества. Це універсальна річ, що сподобалася багатьом своєю простотою і оригінальністю одночасно. Широкий асортимент даного матеріалу дозволяє вибрати реквізит, який підійде саме Вашому заходу.

 • Реквізит 3D

  Реалістичний і яскравий реквізит, який виглядає як справжній! Він приємний на дотик, легкий у використанні і користується великою популярністю. Вибираючи на своє свято саме цей вид реквізиту, Ви залишитеся в повному захваті від його виконання і варіацій для розваг і конкурсів!

0

Your Cart