Ростові ляльки “Міньйон”

Не знаєте як організувати веселий і оригінальне свято для вашої дитини?

Замовте аніматорів -Міньонов в компанії MaxSmile і вони проведуть свято незабутньо!

 

Замовивши свято у MaxSmile ви отримаєте унікальну програму, створену для Вашої дитини і його друзів. Сценарій пишеться під Вашим контролем, тому ви можете не турбуватися.

У нас є окремі програми:

Для діток від 3-5років, від 5-6 років, від 6-10лет і від 10-16лет.

Аніматори компанії MaxSmile п’ятий рік працюють з дітьми і кожен з них отримав театральну освіту. Вони люблять дітей і свою роботу, і тому жодна дитина на святі не буде відчувати себе самотньо.

Наші Міньйони Стюарт і Боб провели понад 150 дитячих свят, і після кожного з них і батьки, і діти залишалися задоволені. Замовивши аніматорів в MaxSmile ви довірите свято професіоналам.

Мінімальне замовлення 2 годину 2 міньйон

У вартість входить: доставка, робота 2-х досвідчених професійних аніматорів, необхідний тематичний реквізит для проведення програми.

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_custom_heading text=”ТОП-5 самых часто задаваемых вопросов : ” font_container=”tag:h2|text_align:left|color:%23606060″ google_fonts=”font_family:Lobster%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]

-Так, це наші костюми. 🙂

-Так, вони справжні такі як на фото … 🙂

-Ні, на Хрещатику вони не ходять … 🙂

-Так, вони проводять веселу анімаційну програму … 🙂

-Так, ми їздимо по всій Україні … 🙂

З повагою, MaxSmile

Залишилися питання? Будемо раді, відповісти на них … 🙂

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”2″ video_fullscreen=”true” blox_bg_attachment=”false” blox_cover=”true” blox_repeat=”no-repeat” align_center=”aligncenter” page_title=”” blox_dark=”false” blox_bgcolor=”#ffffff” parallax_speed=”6″ process_count=”3″ video_type=”video/youtube” video_pattern=”true” maxslider_parallax=”true” maxslider_pattern=”true”][vc_column width=”1/1″][distance type=”1″][vc_custom_heading text=”Миньоновская галерея:” font_container=”tag:h4|text_align:left|color:%23eded04″ google_fonts=”font_family:Lobster%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_images_carousel images=”278,277,276,273″ onclick=”custom_link” custom_links_target=”_self” mode=”horizontal” speed=”5000″ slides_per_view=”3″ autoplay=”yes” hide_pagination_control=”yes” hide_prev_next_buttons=”” partial_view=”” wrap=”yes” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

0

Your Cart