FamFunDay_Logo_screen_colКожна дитина мріє якомога швидше стати дорослим, або хоча б на один день зануритися в те життя, яким живуть його батьки. Згадайте себе маленьким, яке захоплення ви відчували, приходячи до батьків на роботу. Як здорово тоді було доторкнутися до цього загадкового світу дорослих.

Сьогодні у всіх мам і тат, які постійно зайняті в офісі, є прекрасна можливість влаштувати торжество своїм дітям прямо на робочому місці. Агентство з організації свят «MaxSmile»пропонує дружно відзначити «Family Day»разом. Погоджуючись на такий захід, ви прочиняє завісу і чесно визнаєте своїм улюбленим малюкам, чому ж ви займаєтеся цілими днями.

Як проходить «Family Day»? Ви з колегами по роботі вибираєте зручний день, бажано вихідний, щоб нікому не заважати. І в обумовлений час приводите дітей до себе на роботу: буде це маленька фірма або величезне підприємство абсолютно не має значення. Всіх малюків збирають разом і проводять їм захоплюючу екскурсію по всіх кабінетах і робочих місць. Їм на зрозумілій мові в ігровій формі розповідають всі таємниці дорослих і чим же вони займаються в своїх кабінетах. Хто рятує світ, створюючи необхідну техніку або смачні шоколадки, а хто веде дуже серйозні переговори і рахує гроші.

Така чесність і відвертість з вашого боку змусить дітей зовсім по-іншому подивитися на своїх батьків. Це зблизить вас і подарує відносин тепло і розуміння. В кінці забавною екскурсії всіх чекає розважальна програма з переодягненими аніматорами, мильними бульбашками, танцями, конкурсами та призами. Робота роботою, а веселощі за розкладом)))

Будьте уважними батьками і замовте своїй дитині організацію свята “Family Day” в MaxSmile.

Ми подаруємо незабутні емоції вам і вашим дітям.