Дитяче свято – це особливе захід, який допоможе дитині повірити в диво і зануритися в справжню казку. Адже так хочеться побачити очі свого скарбу, наповнені щастям і захопленням від того, що відбувається навколо. Коли добра фея змахне рукою, і зоряний пил перетворить звичайну кімнату в прекрасний замок з казковими героями, слідом за нею скатертина-самобранка накриє святковий стіл, і з’явиться величезний смачний торт зі свічками, а на очах здивованих гостей на стінах виростуть різнокольорові квіти з повітряних куль , тоді як діти, а й дорослі зрозуміють, що не дарма довірили нам цей особливий свято.

Але правда в тому, що цю магію ми створюємо своїми руками, і це не просто наша професія – це наше улюблене справа. Навіть дорослих, хоча б на один день, ми перенесемо в Країну чудес, яку створимо для Вас, підібравши костюми, оформивши тематичний декор, флористику, запросивши професійних аніматорів, артистів або навіть живих драконів …

Ми втілимо всі найнереальніші ідеї і зможемо створити події, про які Ви і Ваші діти не забудете ніколи! Ми залучимо Ваших дітей в світ казки.

У нас Ви можете замовити комплексну організацію свята або вибрати найкращі і популярні послуги.